Pakiety golfowe

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego hotelu Marina w Międzyzdrojach. Jedną z atrakcji jaka Państwu pragniemy polecić są pakiety golfowe przeznaczone dla miłośników czynnego i aktywnego spędzania czasu.

Amber Baltic Golf Club

W Kołczewie na Wyspie Wolin, 12 km na wschód od Międzyzdrojów, na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego znajduje się Klub Golfowy Amber Baltic. Sąsiedztwo morza, otaczająca zieleń oraz czyste powietrze sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla sportu i wypoczynku.

Na terenie zajmującym powierzchnię 66 ha znajduje się:
pole golfowe klasy mistrzowskiej „Amber” z 18 dołkami Par 72,9-dołkowe pole golfowe „Baltic” Par 28,pole treningowe ( Driving Range ),Chipping Area,Pitching Area,2 Putting Greens.

27-dołkowy kompleks golfowy Amber Baltic jest przystosowany do wymogów zawodowych i amatorskich turniejów golfowych. Amber Baltic Golf Club został założony w 1993 roku i obecnie zrzesza ponad 260 członków.

Nasz Klub golfowy jest wiodącym Klubem w Polsce, a w swojej krótkiej historii ma już wiele osiągnięć, do których należy m.in. organizacja takich turniejów golfowych jak:

  • 1-sze i 2-gie Otwarte Mistrzostwa Polski,
  • 1-sze, 2-gie, 3-cie i 4-te Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów,
  • Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów,
  • Mistrzostwa Polski Zawodowców,
  • Drużynowe Mistrzostwa Polski Zawodowców,
  • EDS Trophy ’98 – oficjalna, specjalna impreza Ladies European Tour.

Amber Baltic Golf Club oferuje również możliwości nauki i doskonalenia techniki gry pod okiem zawodowego trenera (P.G.A. qualified).

Naturalne środowisko i zróżnicowane ukształtowanie terenu pola golfowego stwarzają wspaniałe warunki do nauki i gry w golfa.

W budynku klubowym Pineview znajdują się: sekretariat klubu, recepcja, sklep ze sprzętem golfowym oraz bar z tarasem, z którego roztacza się piękny widok na pole golfowe i sosnowe lasy Wolińskiego Parku Narodowego.

Kamień Country Golf Club

Pole Golfowe Kamień Country Club znajduje się w malowniczej miejscowości Grębowo, oddalonej kilka kilometrów od Kamienia Pomorskiego wśród przepięknego krajobrazu lasów i łąk.

Na 65 hektarach znajduje się 18-dołkowe pole mistrzowskie, teren do ćwiczeń – driving range oraz club house czyli budynek klubowy z kawiarnią. To nowoczesne pole ma przyciągać nie tylko wytrawnych długoletnich graczy, ale także amatorów, którzy po raz pierwszy wejdą na pole, by mogli spróbować i zakochać się w tej bardzo starej, znanej już od czasów średniowiecza grze. Pole jest dostępne dla wszystkich (nie tylko członków klubu Kamień Country Club). Jego uroda, atrakcyjna cena i wyjątkowa atmosfera mają być wabikiem przyciągającym graczy z różnych zakątków Polski i świata.

Nie bez znaczenia jest też położenie geograficzne Grębowa, które zapewnia turystom swobodny i szybki dojazd do wielu strategicznych punktów komunikacji: lotniska Goleniów (ok. 55 km), terminalu promowego w Świnoujściu (ok. 65 km) czy stacji kolejowej w Kamieniu Pomorskim (5 km).

Pomysł na stworzenie pola golfowego Kamień Country Club zrodził się w 2006 roku, a projekt pola wykonał pochodzący z USA, golf designer David Donallan.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników golfa do przyjazdu i gry na nowym polu golfowym w Grębowie k. Kamienia Pomorskiego. Zapraszamy także do wstąpienia w poczet członków naszego klubu Kamień Country Club.

Lokalizacja